logo

baner image

> Oferta

siedziba firmy - okooko - okulary dla dzieci i młodzieży

Okulary dla dzieci: oferta salonu optycznego Okooko w Łodzi

Jeśli poszukujesz tanich okularów dla dzieci oraz soczewek okularowych w Łodzi, to jesteś we właściwym miejscu. W naszym salonie pomagamy w wybraniu odpowiednich oprawek dziecięcych, w tym także oprawek dla niemowlaków. Właściwe dopasowanie jest kluczowe, ponieważ niewygodne okulary mogą łatwo zniechęcić dziecko do ich noszenia. My zapewniamy fachową obsługę, w ofercie posiadamy ładne i bezpieczne okulary, których wybieranie sprawi dużą frajdę.

O klientów dbamy na wielu płaszczyznach. Nasz salon okulistyczny urządzony jest w sposób atrakcyjny dla najmłodszych, mamy mnóstwo zabawek i bardzo duży wybór kolorowych oprawek, co z pewnością zainteresuje każdego malucha. Na miejscu wykonywane są również badania wzroku dla dzieci. Badania przeprowadzają doświadczeni specjaliści, którzy mają doskonałe podejście i wiedzą, jak nawiązać dobry kontakt z każdym małym klientem:

  • dr. Dorota Matusiak
  • dr. Anna Groblewska
  • dr. Małgorzata Nadolska

Rejestracja do okulistów - tel. 574 303 074

Z kolei rodzicom proponujemy atrakcyjne ceny i kompetentną obsługę, dzięki czemu wszystko pójdzie sprawnie i bez żadnego stresu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu okooko.

Optyk dla dzieci - zakres usług

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu Okooko. Naszym klientom oferujemy:

  • Badania okulistyczne
  • Profesjonalny dobór okularów od niemowlaka do nastolatka
  • Szeroki wybór oprawek
  • Promocyjne ceny
  • Specjalne rabaty

W razie pytań odnośnie naszej oferty okularów dla niemowlaków i dzieci pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz osobistej wizyty w naszym salonie optycznym.

Obok doradztwa w zakresie doboru odpowiednich oprawek, pomagamy także w wyborze prawidłowych soczewek okularowych dla dzieci.


Ul. Próchnika 51 - 90-712 Łódź
2019 © okooko.pl
O nasOfertaGaleriaKontakt