logo

baner image

> Oferta

siedziba firmy - okooko - okulary dla dzieci i młodzieży

Optyk dla dzieci

Jeśli poszukujesz optyka dla dzieci w Łodzi, to jesteś we właściwym miejscu. W naszym salonie pomagamy w wybraniu odpowiednich oprawek dziecięcych, w tym także oprawek dla niemowlaków. Właściwe dopasowanie jest kluczowe, ponieważ niewygodne okulary mogą łatwo zniechęcić dziecko do ich noszenia. My zapewniamy fachową obsługę, w ofercie posiadamy ładne i bezpieczne okulary, których wybieranie sprawi dużą frajdę.

O Klientów dbamy na wielu płaszczyznach. Nasz salon okulistyczny urządzony jest w sposób atrakcyjny dla najmłodszych, mamy mnóstwo zabawek i bardzo duży wybór kolorowych oprawek, co z pewnością zainteresuje każdego malucha. Nastolatkom proponujemy nowoczesne oprawki w modnych wzorach: kujonki, awiatorki, lenonki i inne.

Na miejscu wykonywane są również badania wzroku dla dzieci. Badania przeprowadzają doświadczeni specjaliści, którzy mają doskonałe podejście i wiedzą, jak nawiązać dobry kontakt z każdym małym Klientem:

  • dr Dorota Matusiak
  • dr Anna Groblewska
  • dr Małgorzata Nadolska

Rejestracja do okulistów - tel. 574 303 074

Z kolei rodzicom proponujemy atrakcyjne ceny i wsparcie wykwalifikowanych optyków, dzięki czemu wszystko pójdzie sprawnie i bez żadnego stresu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu okooko.

Optyk dla niemowlaków i nastolatków - oferta

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu Okooko. Naszym klientom oferujemy:

  • badania okulistyczne
  • profesjonalny dobór okularów od niemowlaka do nastolatka
  • szeroki wybór oprawek
  • promocyjne ceny
  • specjalne rabaty

W razie pytań odnośnie naszej oferty okularów dla niemowlaków i dzieci pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz osobistej wizyty w naszym salonie optycznym.

Obok doradztwa w zakresie doboru odpowiednich oprawek, pomagamy także w wyborze prawidłowych soczewek okularowych dla dzieci.

Zapraszamy do współpracy!


Ul. Próchnika 51 - 90-712 Łódź
2020 © okooko.pl
O nasOfertaGaleriaKontakt